Detail publikace
O řešitelnosti tříbodové okrajové úlohy pro nelineární funkcionální diferenciální rovnice druhého řádu
LOMTATIDZE, A. VODSTRČIL P.
Český název
O řešitelnosti tříbodové okrajové úlohy pro nelineární funkcionální diferenciální rovnice druhého řádu
Anglický název
On solvability of a three-point boundary value problem for second order nonlinear functional differential equations
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
Sufficient conditions on unique solvability of three-point BVP for second order functional differential equations are established.
Český abstrakt
V článku jsou nalezeny kritéria jednoznačné řešitelnosti tříbodové okrajové úlohy pro nelineární funkcionální diferenciální rovnice druhého řádu.
Anglický abstrakt
Sufficient conditions on unique solvability of three-point BVP for second order functional differential equations are established.
Klíčová slova česky
Nelineární funkcionální diferenciální rovnice druhého řádu;tříbodové okrajová úloha
Klíčová slova anglicky
Second-order nonlinear functional differential equation;three-point BVP
Vydáno
03.12.2007
Místo
Georgia
ISSN
1512-0015
Ročník
2007 (40)
Číslo
3
Strany od–do
55–65
Počet stran
11
BIBTEX
@article{BUT94141,
author="Aleksandre {Lomtatidze},
title="On solvability of a three-point boundary value problem for second order nonlinear functional differential equations",
year="2007",
volume="2007 (40)",
number="3",
month="December",
pages="55--65",
address="Georgia",
issn="1512-0015"
}