Detail publikace
O existenci prodlužování konexí
DOUPOVEC, M. MIKULSKI, W.
Český název
O existenci prodlužování konexí
Anglický název
On the existence of prolongation of connections
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
We classify all bundle functors $G$ admitting natural operators transforming connections on fibered manifolds $Y\to M$ into connections on $GY\to M$. Then we solve a similar problem for natural operators transforming connections on $Y\to M$ into connections on $GY\to Y$.
Český abstrakt
V práci jsou klasifikovány všechny bandlové funktory G, pro které existují přirozené operátory převádějící konexe na fibrované varietě $Y\to M$ na konexe na $GY\to M$.
Anglický abstrakt
We classify all bundle functors $G$ admitting natural operators transforming connections on fibered manifolds $Y\to M$ into connections on $GY\to M$. Then we solve a similar problem for natural operators transforming connections on $Y\to M$ into connections on $GY\to Y$.
Klíčová slova anglicky
bundle functor; connection; natural operator
Rok RIV
2006
Vydáno
01.12.2006
ISSN
0011-4642
Časopis
Czechoslovak Mathematical Journal
Ročník
56
Číslo
4
Strany od–do
1323–1334
Počet stran
12
BIBTEX
@article{BUT43644,
author="Miroslav {Doupovec} and Wlodzimierz {Mikulski},
title="On the existence of prolongation of connections",
journal="Czechoslovak Mathematical Journal",
year="2006",
volume="56",
number="4",
month="December",
pages="1323--1334",
issn="0011-4642"
}