Detail publikace
Asymptotické vlastnosti dynamických rovnic se zpožděným argumentem
ČERMÁK, J. URBÁNEK, M.
Český název
Asymptotické vlastnosti dynamických rovnic se zpožděným argumentem
Anglický název
The asymptotic properties of the dynamic equation with a delayed argument
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
The paper presents the description of asymptotic properties of linear dynamic equations with a delayed argument.
Český abstrakt
Článek prezentuje popis asymptotických vlastností lineárních dynamických rovnic se zpožděným argumentem.
Anglický abstrakt
The paper presents the description of asymptotic properties of linear dynamic equations with a delayed argument.
Klíčová slova anglicky
dynamic equation, time scale, delayed argument
Rok RIV
2006
Vydáno
10.11.2006
Nakladatel
AGH University of Science and Technology
Místo
Krakow
ISSN
1232-9274
Časopis
Opuscula Mathematica
Ročník
26
Číslo
3
Strany od–do
421–429
Počet stran
9
BIBTEX
@article{BUT43562,
author="Jan {Čermák} and Miroslav {Urbánek},
title="The asymptotic properties of the dynamic equation with a delayed argument",
journal="Opuscula Mathematica",
year="2006",
volume="26",
number="3",
month="November",
pages="421--429",
publisher="AGH University of Science and Technology",
address="Krakow",
issn="1232-9274"
}