Detail publikace
Neexistence výměnných transformací iterovaných jetových funktorů
DOUPOVEC, M. MIKULSKI, W.
Český název
Neexistence výměnných transformací iterovaných jetových funktorů
Anglický název
Non-existence of exchange transformations of iterated jet functors
Typ
článek v časopise - ostatní, Jost
Jazyk
en
Originální abstrakt
We study the problem on the non-existence of natural transformations of iterated jet functors depending on some geometric object on the base of Y.
Český abstrakt
V práci se studuje problém neexistence přirozených transformací iterovaných jetových funktorů, které závisejí na nějakém geometrickém objektu na bázi fibrované variety Y.
Anglický abstrakt
We study the problem on the non-existence of natural transformations of iterated jet functors depending on some geometric object on the base of Y.
Klíčová slova česky
Přirozená transformace; jetové prodloužení; symplektická struktura
Klíčová slova anglicky
Natural transformation; jet prolongation; symplectic structure
Rok RIV
2007
Vydáno
01.06.2007
ISSN
0137-6934
Časopis
Banach Center Publications
Ročník
76
Číslo
1
Strany od–do
497–504
Počet stran
13
BIBTEX
@article{BUT43477,
author="Miroslav {Doupovec} and Wlodzimierz {Mikulski},
title="Non-existence of exchange transformations of iterated jet functors",
journal="Banach Center Publications",
year="2007",
volume="76",
number="1",
month="June",
pages="497--504",
issn="0137-6934"
}